Elutaztunk, feltöltődtünk, jól éreztük magunkat….

Az első napon Dunakeszire látogattunk, ahol a Szent Miklós Görögkatolikus Óvodában szakmai eszmecseréken, tapasztalatmegosztáson túl, értékes beszélgetéseken vehettünk részt.

A vendéglátó intézmény nyitottsága, vendégszeretete maradandó benyomást tett valamennyiünkre. Jó volt megismerni a kollégákat.

A délutánt a Fóti – Somlyó tanösvény bejárásával folytattuk. A tanösvény szépsége, mindannyiunkat magával ragadott. Kellemesen elfáradtunk a közel három kilométeres túra során. Jó szívvel ajánljuk a felfedezését mindekinek!

A második napon Szentendre szépségeit fedeztük fel egy helyi lokálpatrióta segítségével. A város gazdag történelmének, kulturális örökségének és jellegzetes építészeti értékeinek bemutatása érdekes és élményszerű betekintést nyújtott múltjába. Azt hiszem ezek után mindannyian egészen másként tekintünk erre a gyönyörű kultúrában, és művészeti értékekben gazdag városra.

A kirándulás két napja végig jó hangulatban telt. Közösségünk ereje nemcsak a szakmai együttműködésben, hanem az emberi kapcsolatokban is rejlik.

Oszd meg bejegyzésünket: